ادارۀ آموزش پردیس فارابی دانشگاه تهران
فضایی برای ارتباط مجازی دانشجویان و کارکنان اداره آموزش در امور آموزشی 
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه
اصلاحیه پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری (.Ph.D) بدون شرکت در آزمون سراسری/اختصاصی برای سال تحصیلی91-1390

 

1- متقاضیان ادامه تحصیل در دوره كارشناسی با توجه به "دستورالعمل دانشگاه تهران در خصوص پذیرش برگزیدگان علمی برای دوره كارشناسی پیوسته بدون شركت در آزمون سراسری" مصوب جلسه مورخ 28/1/1387 شورای آموزشی و تحصیلات تكمیلی دانشگاه می توانند تقاضای خود را به همراه سوابق و مدارك مربوط حداكثر تا تاریخ 15/04/1390 به پردیس/ دانشكده/مرکز/موسسه ذيربط ارسال نمایند .

  2-متقاضیان ادامه تحصیل در دوره كارشناسی ارشد با توجه به "دستورالعمل دانشگاه تهران در خصوص پذیرش برگزیدگان علمی برای دوره كارشناسی ارشد ناپیوسته بدون شركت در آزمون سراسری" مصوب جلسه مورخ 8/3/1387 شورای تحصیلات تكمیلی می توانند تقاضای خود را به همراه سوابق و مدارك مربوط حداكثر تا تاریخ 15/04/1390 به پردیس /دانشكده/مرکز/موسسه ذيربط ارسال نمایند.

 3 -دانشجويان سال چهارم دوره كارشناسي پيوسته دانشگاه تهران كه به لحاظ ميانگين كل هفت نيمسال گذرانده جزو ده درصد دانشجويان برتر رشته خود باشند مي توانند با توجه به "دستورالعمل پذيرش دانشجوي ممتاز دوره كارشناسي دانشگاه تهران براي مقطع كارشناسي ارشد ناپيوسته بدون شركت در آزمون سراسري" مصوب جلسه مورخ 8/3/1387 شوراي تحصيلات تكميلي دانشگاه در پايان نيمسال هفتم  درخواست كتبي ادامه تحصيل در دوره كارشناسي ارشد را به پردیس/دانشكده/مرکز/موسسه ذیربط خود ارائه دهند.

  4-متقاضيان ادامه تحصيل در دوره دكتري (ph.D ) براساس "دستور المعل دانشگاه تهران درخصوص پذيرش برگزيدگان علمي براي دوره دكتري (ph.D) بدون شركت در آزمون" مصوب جلسه مورخ 8/3/1387شورای تحصیلات تكمیلی دانشگاه می توانند تقاضای خود را به همراه سوابق و مدارك مربوط حداكثر تا تاریخ 15/04/1390به پردیس/دانشكده/مرکز/موسسه ذیربط ارسال نمایند.

5-ارسال مدارک متقاضیان مذکور از طریق پست سفارشی – پیشتاز- حضوری یا به صورت الکترونیکی (وب سایت دانشگاه) خواهد بود که متعاقبا"اطلاع رسانی در ارتباط با شیوه دریافت مدارک از سوی پردیس/دانشکده/مرکز/موسسه صورت خواهد پذیرفت.

آدرس: قم - بلوار دانشگاه (جاده قدیم قم - تهران) - پردیس قم دانشگاه تهران - کدپستی 3718117469 - صندوق پستی 357 - معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی پردیس قم

آیین نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر


موضوعات مرتبط: خدمات آموزشی
[ سه شنبه ۱۳۹۰/۰۲/۲۷ ] [ ۹:۲۱ قبل از ظهر ] [ علیرضا بیضایی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام.
1-اداره آموزش در هر واحد آموزشی و به‌ویژه دانشگاهی، متصدی و متولی انجام اموری است که توسط مراجع ذی‌صلاح تعیین شده و برای هر عضو و جزو آن وظایف و اختیاراتی معین کرده است. بیشتر مقررات و ضوابط این بخش توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در قالب آیین‌نامه‌های آموزشی ابلاغ می‌شود. دستورالعمل‌های اجرایی توسط دانشگاه‌ها بصورت بخشنامه‌ها و نامه‌های اداری تنظیم می‌گردد. با این‌همه، بسا امور مهمی که از میدان نگاه قانون‌نویسان و مسئولان، بیرون می‌مانند. گفتگو در باره مواد و مفاد آیین‌نامه‌ها، بخشنامه‌ها و روش‌های اجرای آنها برای اصلاح راه‌ها و رویه‌ها و بهسازی و کوتاه‌کردن فرآیندها و شفاف‌سازی مبانی تصمیمات اجرایی، هدف نخستین و آغازین این وبلاگ است.
انتظار می‌رود مراجعان و خوانندگان با پیشنهادات و اظهارنظرهای خود، وبلاگ را به جایی برسانند که شایسته شان این محیط علمی و اعضای فرزانه و فرهیخته آن است.
پس دیدگاه‌های خود را بنویسید و نظر بدهید.

2- ماندگاری وبلاگ گروهی در گرو انگیزه افراد برای نوشتن و طرح مطالب جدید است که این امر خود به شدت متاثر از مکانیزم بازخورد است. مکانیزمی که درواقع بهایی است که خوانندگان برای زحمت نویسنده می‌پردازند و با جملات خود یا نمره‌ای که می‌دهند در معادله عرضه و تقاضا، قیمت تعادلی را مشخص می کنند. خواندن یک مطلب و ندادن بازخورد، نمک خوردن و نمکدان شکستن است. یعنی سر سفره ای بنشینی و از صاحبخانه تشکر نکنی. براساس نظریه تقویت و اصلاح رفتار اسکینر، خاموشی، یعنی ندادن بازخورد، قوی‌ترین ابزار برای کاهش‌دادن فرکانس یک عمل است. حتی بازخورد منفی می تواند انگیزه‌ای در نویسنده برای بهبود متن یا ارایه توضیحات بیشتر به وجود آورد.
امکانات وب